www.cvonline.hu

Adminisztrátor - Mosonszolnok

  • A hirdetés 1267 napja lejárt
Kelly Services, Inc. (NASDAQ: KELYA, KELYB) egyike a világ vezető emberi erőforrás megoldásokat kínáló vállalatainak. Szolgáltatási palettája munkaerő-kölcsönzés, kiszervezés, on-site menedzsment, munkaerő közvetítés és HR tanácsadás. A Kelly Services globális jelenlétének köszönhetően évente több mint 650,000 álláskeresőnek biztosít munkát. 2009 évi árbevétele 4.3 milliárd USD volt. (Link megjelenítése) Magyarországon 2004. végén nyitotta meg irodáját és mára 5 különböző specializált divízióval áll ügyfelei rendelkezésére. (Link megjelenítése)

Mosonszolnoki onsite irodánkba Adminisztrátor munkatársat keresünk saját csapatunkba, fizikai munkaerő-kölcsönzési területre.

Feladatok:

  • Általános irodai adminisztráció
  • Nyilvántartások vezetése, kezelése, kimutatások
  • Bejövő, kimenő hívások kezelése, szervezés
  • Munkaügyi adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiemelkedő Microsoft Office ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mosonmagyaróvári vagy környéki lakóhely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, az alábbi e-mail címen jelentkezhet fényképes önéletrajzával, bérigény megjelölésével:
E-mail cím megjelenítése