www.cvonline.hu

Adminisztrátor / Külső Irattáros

  • A hirdetés 679 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

(Budapest)

Főbb feladatok:

  • Iratanyag/dokumentumok rendszerezése, válogatása előre meghatározott szempontrendszer szerint
  • Dokumentumok rögzítése Excelben
  • Iratrendezés, iratok szkennelése
  • Papír alapú jegyzékelőlapról adatok rögzítése elektronikus nyilvántartó rendszerben
  • Iratok, dobozok kikeresése, betárolása, pakolása

Szükséges végzettség/tapasztalat/képesség:

  • Minimum érettségi és erkölcsi bizonyítvány
  • Adminisztrációban/adatrögzítésben szerzett munkatapasztalat
  • Irattározási gyakorlat előny
  • Monotónia tűrés
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő