www.cvonline.hu

Adminisztrátor - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladata lesz a rendelések felvétele, rögzítése, fuvarszervezés, számlázás, készletnyilvántartás, és a vevőinkkel való kapcsolattartás.

Végzettség:
Középfokú, vagy pályakezdő felsőfokú.

Szakmai tapasztalat:
1 éves hasonló munkakörben szerzett.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ha rendelkezik erős adminisztrációs gyakorlattal, jó kommunikációs készséggel, munkáját precízen látja el, várjuk jelentkezését.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Piacvezető malomipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...