www.cvonline.hu

Adminisztrátor - INTS/9/72

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Mellékállásban, részmunkaidőben végezhető munka!

 Országos szolgáltatóipari partnercégünk nyírbátori telephelyére keresünk  munkatársat

Létesítménygazdálkodási adminisztrátor

pozícióra

 Ref.: INTS/9/72

Feladatok:

  • Szolgáltatások üzemeltetésének megszervezése, koordinálása (üzemeltetési csapat vezetésével) a cég ügyfeleinek gyártelepén
  • Szükséges eszközök és alapanyagok beszerzése
  • Alvállalkozók kezelése, ellenőrzése
  • Riportok, elemzések, árajánlatok készítése
  • Beérkező számlák és teljesítési igazolások kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet
  • Kiváló kommunikáció
  • Magasfokú stressz tűrő képesség
  • Magasfokú analitikus gondolkodás, gyakorlatias szemléletmód
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret irodai alkalmazások területén (Office csomag)
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlat

  • szakmai továbbképzések
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013