www.cvonline.hu

Adminisztrátor (heti egy nap)

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Adminisztrátort heti egy napra

február végéig

Feladatok:

Általános adminisztrációs tevékenység ellátása

Adat és információ gyűjtés

Szkennelés és iratfűzés

Elvárások:

Gyors, hatékony és pontos munkavégzés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Fizetés:

bruttó 1010 Ft/óra

Egyéb:

Munkavégzés időtartama várhatóan 2016 február végéig tart

Munkavégzés minden héten pénteken, napi 8 órában

Munkavégzés helye:

Fót   (Céges buszjárat ingyenesen igénybe vehető a Nyugati pályaudvartól, illetve az Örs vezér tértől)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Fót
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő