www.cvonline.hu

Adminisztrátor (Határozott időre)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Adminisztrátor

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Szállítmányok okmányainak ellenőrzése
  • Szállítólevelek rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése
  • A vállalat társosztályaival való együttműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Monotonitás- és stressztűrő képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés

Előny:

  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Munkaidő: 17:00-01:00

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő