www.cvonline.hu

Adminisztrátor (Határozott 6 hónapos időtartamra)

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk

Adminisztrátor

(Határozott 6 hónapos időtartamra)

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálatra érkező telefonhívások kezelése
  • Beérkező megrendelések felvétele és rögzítése
  • A társosztályok munkájának támogatása
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Budaörs és vonzáskörzeti lakóhely
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató csapat
  • 6 hónapos határozott idejű szerződés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű