www.cvonline.hu

Adminisztrátor (Határozott 3 hónapra)

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Adminisztrátor

(Határozott 3 hónapra)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Szállítmányok okmányainak ellenőrzése
  • Szállítólevelek rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése
  • A vállalat társosztályaival való együttműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előny
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Microsoft Office (Excel) magabiztos használata
  • Monotonitás- és stressz tűrő képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol