www.cvonline.hu

Adminisztrátor (Határozott 2 hónapra)

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Adminisztrátor

(Határozott 2 hónapra)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése
  • Iktatási feladatok elvégzése
  • Telefonhívások kezelése
  • A vállalat társosztályaival való együttműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office (Excel) felhasználó szintű használata
  • Monotonitás- és stressz tűrő képesség
  • Precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő