www.cvonline.hu

Adminisztrátor (Gyöngyös)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 965249

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Iroda kialakításában való részvétel

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság

Előny:

  • Munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélkezelésben való jártasság

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre!

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató

Web: Link megjelenítése Email: E-mail cím megjelenítése Tel: +36 52/446 991

Regisztrációs számok: 6291-2/2001, 8554-1/2002, 21366-2007 Intézmény akkreditációs lajstromszám: AL-1966