www.cvonline.hu
Adminisztrátor gyakornok (Referenciaszám: PJ4792)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1071335
lejárt

Budapestre, a XIV. kerületbe keresünk diákot a következő pozícióba:
Adminisztrátor gyakornok

Feladatok:
- Raktári készletnyilvántartó és szállítmányozási rendszer beállításainak ellenőrzése, hibák korrigálása
- Adatbázisok frissítése
- Jelentések létrehozása, futtatása és karbantartása
- Számlák előkészítése
- Alvállalkozók teljesítményének mérése, jelentések készítése
- Kommunikációs mátrix frissítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Makró írás
- Középfokú angol nyelvtudás
- Heti minimum 30 óra vállalása előreláthatólag 8 hónapig

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hucímre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.