www.cvonline.hu

Adminisztrátor - diákmunka

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Adminisztrátor Budapest XIII. kerület

A Job Force Iskolaszövetkezet szolgáltatásokkal foglalkozó partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • szolgáltatói számlák rögzítése, szkennelése
  • elszámolások mellékleteinek összekészítése

Fizetés: br.604 Ft-2415 Ft/óra - műszaktól és teljesítménytől függően

Elvárások

  • 16. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfő- Péntek; 6 vagy 8 órás műszakban 8:00-17:30 között

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezés e-mailben: az alábbi e-mail címen lehet a név, telefonszám, város megjelölésével. A tárgyba írd be: Adminisztrátor + BP XIII.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő