www.cvonline.hu

Adminisztrátor - diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 863700

Biztosító partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • megfelelő formanyomtatvány kiválasztása és kiegészítése,
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése,
  • adatbázis karbantartás,
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása,
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal.
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés,
  • kiváló helyesírási készség,
  • problémamegoldó készség, monotonitástűrés.
Előny:
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • gépírástudás.
Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség,
  • kedvező juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra, minimum 3 napot kell tudni vállalni egy héten
  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Munkavégzés időtartama: időszakos (2,5 hónap), hosszabbítás lehetséges
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a tárgyban jelölt referenciaszámmal az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése. REFERENCIA SZÁM: ADS-01