www.cvonline.hu

Adminisztrátor, diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 804437

Feladatok:
  • Általános irodai adminisztráció,
  • adatrögzítés, iktatás,
  • belépőcsomagok, egyszerűsített szerződések és egyéb papírok töltetése, rögzítése,
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás, egyéb szervezési jellegű feladatok.
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés,
  • jó helyesírási készség,
  • problémamegoldó készség, monotonitástűrés.
Előny:
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • gazdasági / HR területen/ folytatott tanulmányok,
  • gépírástudás.
Amit kínálunk:
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 25 óra, leginkább a hétfő, csütörtök és pénteki napokon.
  • Fizetés:
  • Bruttó 655 Ft/óra.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése email címen, kérlek tüntesd fel mely napokon tudod vállalni a munkát! E-mailed tárgya legyen: KAT-01