www.cvonline.hu

Adminisztrátor - diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1096726

Akár passzív hallgatói jogviszonnyal is! A miskolci partnercégünknél lehetőséged van diákmunka keretein belül dolgozni!
Feladatok:

  • Raktárból kiérkező alapanyagok számolása, leltározása,
  • Adatok számítógépes rendszerbe történő rögzítése,
  • Leltározási folyamatok optimalizálásában való részvétel.

Elvárások:
  • Jó kézügyesség,
  • Csapatmunka,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Monotonitástűrés,
  • Felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés,
  • 4 műszakos munkarendvállalása (2nap 6:00–18:00, 2 szabadnap, 2 nap18:00–6:00, 2 szabadnap).
  • 18 év feletti életkor.

Juttatások:
  • Órabér alapú fizetés,
  • Cafeteria (havi étkezésitámogatás),
  • Műszakpótlék,

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc