www.cvonline.hu
Adminisztrátor - Diákmunka (Referenciaszám: PJ3305)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.01.01.
Hirdetés azonosító: 884723
lejárt

Tatai autóipari beszállító partnercégünk megbízásából termelés, pénzügy és logisztika területre a következő munkakörbe keresünk diákokat

Adminisztrátor

Feladatok:

- Adott vállalati egység támogatása

- Dokumentumkezelés, lefűzés

- Adatrögzítés, scannelés

Elvárások:

- Aktív nappali tagozatos jogviszony

- Megbízhatóság

- Hosszútávon heti minimum 2-3 nap vállalása

- Munkaidő hétfőtől péntekig 7:30-16:00 óráig

- A termelési területen Access program ismeret szükséges

Amit kínálunk:

- Kiemelt bérezés

- Folyamatos munkalehetőség

- Tapasztalatszerzés egy autóipari beszállítónál

- Utazási támogatás

Munkavégzés helye: Tata

Várható kezdés: december

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Faddi Enikő kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.