www.cvonline.hu

Adminisztrátor / Back Office Munkatárs

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Piacvezető német ruházati márka forgalmazásával foglalkozó cég - teljes- vagy részmunkaidőben - munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • vevőkkel való kapcsolattartás
  • árurendelések rögzítése
  • irodai, és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • néhány év, hasonló munkakörben szerzett, szakmai tapasztalat
  • magabiztos középfokú németnyelv-tudás
  • divatszeretet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • üzemanyag hozzájárulás
  • választató teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

  • Trend2 Divatközpont, Budaörs

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - a választott munkaidő megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budaörs
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő