www.cvonline.hu

Adminisztrátor állandó délutáni munkavégzéssel

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 678726

Partnerünk - Magyarország piacvezető biztosítási portálja-számára azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • megfelelő formanyomtatvány kiválasztása és kiegészítése,
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése,
  • adatbázis karbantartás,
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása,
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • magabiztos, határozott fellépés.

Előny:

  • adatrögzítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés: 2013.10.28.,
  • 3 hónapos munkalehetőség esetleges hosszabbítással,
  • időszakos, részmunkaidős munkavégzés,
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet,
  • munkabér bruttó 100.000 Ft

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő: H-P 16:00-22:00 között egy műszakban-napi 6 órában (XIV. kerület)

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: tárgy mezőbe kérjük beírni ICO 03

Kategória
Régió