www.cvonline.hu

Adminisztrátor (aktív szlovák nyelvtudással)

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Adminisztrátor

(aktív szlovák nyelvtudással)

 munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Alkatrészek és készülékek rögzítése a cég saját rendszerében
  • Munkalapok kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Beszállítói kapcsolattartás (szlovák nyelven)

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office (legfőképp Excel) felhasználói ismeretek
  • Adminisztrátor tapasztalat
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Pontos, precíz munkavégzés képessége
  • AKTÍV, szlovák nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Kérjük, részletes magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi címre küldje bérigény megjelölésével. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő