www.cvonline.hu

Adminisztrátor, adatrögzítő

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Az Agrifirm egy olyan kooperatív vállalat, amelyben több, mint 20.000 holland gazda és kertész egyesítette vásárlóerejét. Kiváló befektetési lehetőségeket kínálunk magas minőségű termékeinkkel, köztük állati takarmányokkal, gabonákkal, műtrágyákkal és rovarirtókkal.

Az Agrifirm Magyarország Zrt. kereskedelmi csapatának támogatására

 adminisztratív, adatrögzítő

 munkakörbe új munkatársat keres.

Feladatok:

  • telefonos kapcsolattartás kereskedőkkel
  • adatok rögzítése SAP és egyéb rendszerekbe

Elvárások:

  • érettségi
  • Microsoft Office ismerete (word, excel, power point)

Előny:

  • SAP ismeret
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés ideje: 8 óra

Munkavégzés helye: Bőcs

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő