www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR (6714)

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk
Adminisztrátor
munkakör betöltésére munkatársat

Főbb feladatai:
•Munkavédelmi Keretprogram felkészülésben való részvétel, elemtulajdonosok támogatása
•Környezetvédelmi dokumentáció készítésében való részvétel
•Munkavédelmi kockázatértékelés, elemzés, eljárások készítése
•Munkavédelmi szemléken való részvétel, jegyzőkönyv készítése
•Gyári eljárások, utasítások felülvizsgálata
•Folyamatok kidolgozása
•Javító intézkedések kezdeményezése, feladatok koordinálása, megvalósulás követése
•Részvétel rendezvények szervezésében, látogatások koordinálás

Elvárások:
•Angol nyelvtudás
•Középfokú végzettség
•Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
•Gyakorlatiasság
•Jó kommunikáció készség
•Együttműködési készség
•Önállóság

Előnyt jelent:
•Felsőfokú végzettség
•Munkavédelmi technikusi végzettség

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Fényképes önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk
Jelentkezésnél kérjük a tárgyban feltüntetni  “adminisztrátor”