www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR (6257)

  • A hirdetés 1250 napja lejárt

Nemzetközi Szállítmányozási partnerünk számára keresünk
Adminisztrátort

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret
•Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
•Minimum 1 éves adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat

Előny:
•Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

Feladatok:
•Nemzetközi közúti járatok tervezésének és szervezésének segítése
•Kapcsolattartás

Munkavégzés helye:
•Nyergesújfalu

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével.
Jelentkezési határidő: 2014.05.16.

Egyéb hasonló állások Önnek
Call center agent (Hebrew and English)

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleagues for our multi...
Budapest

Ügyvezető asszisztens

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Karosszéria lakatos

Lakóautó, lakókamionok kivitelezésével foglalko...