Adminisztratív (vezénylő) munkatárs (Referenciaszám: PJ4103)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 999593
lejárt

Budapesti, személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

Vezénylő munkatársat

Feladatok:
- Munkaidő beosztás készítése buszsofőrök részére
- Munkaidő, szabadság adminisztrálása, elszámolása
- Menetlevelek készítése, feldolgozása
- Üzemanyag- és napi teljesítmény-jelentések készítése, elszámolása
- Menetrendek készítése, aktualizálása különböző busz járatokra
- Különböző ellenőrző adminisztrációs tevékenységek
- A megrendelőtől kapott menetrendek elkészítése, aktualizálása
- Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:
- Középiskolai végzettség
- Monoton számítógép előtti munkavégzés tűrése
- Ms Office felhasználói szintű ismerete
- Jó probléma megoldó képesség
- Logikus gondolkodás
- Rugalmasság

Amit megbízónk kínál:
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Versenyképes fizetés
- Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
- Budapest, XI. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.