www.cvonline.hu

Adminisztratív ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1098417
lejárt

Államigazgatási területen működő partnerünk számára keresünk félállású adminisztratív ügyintéző kollégát határozott munkaidőre.

Feladatok:

  • Rutin adminisztratív feladatok ellátása.
  • Ügyviteli eszközök használhatóságának biztosítása.
  • Dokumentumok rendszerezése és irattár kezelése.
  • Titkársági adminisztráció segítése.
  • Bejövő és kimenő iratokkal kapcsolatos adminisztráció (regisztrálás, iktatás, sokszorosítás, bekötés, borítékolás, postázás).

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Adminisztrációs területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Precíz és önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret.

Munkarend

Hétfő - csütörtök: 8:10 - 17:00

Péntek: 8:10 -14:30

Munkavégzés helye

Jelentkezni lehet a honlapon kitöltött Link megjelenítése után a jelentkezem gombra kattintva, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.