www.cvonline.hu

Adminisztratív Ügyfélszolgálat

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 885117
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal telekommunikációs területen működő partnercégünk ügyfélkapcsolati osztályára keresünk adminisztratív-  és adatrögzítési munkára diákokat.

Feladatok:

  • Ügyfél adminisztráció
  • Dokumentumok kezelése, szétválogatása, szortírozása, adatbevitele
  • A postázási csoport adminisztratív támogatása esetleg (adatrögzítés,adatbevitel) + egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony megléte
  • betöltött 18 életév, érettségi
  • MS Office ismeret

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08.00 - 16.00 között (4-6-8 órában)

Előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati operátori munkatapasztalat
  • postázási, dokumentumkezelési munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft/óra
  • multinacionális munkakörnyezet
  • karrier

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot pdf vagy doc formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Játssz Te is velünk!

Játssz velünk ismét Tanulmányi támogatásért!
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése