www.cvonline.hu

Adminisztratív ügyfélszolgálat a Petőfi híd budai oldalán

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 701565
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal telekommunikációs területen működő partnercégünk ügyfélkapcsolati osztályára keresünk adminisztratív- és ügyfélkapcsolati munkára diákokat.

Feladatok:

  • Bejövő ügyféllevelek - tartalmuk szerint  - vállalati csoportokra történő delegálása
  • Ügyfél státusz kezelés
  • A levelezési csoport adminisztratív támogatása (adatrögzítés,fénymásolás, szkennelés) egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony szeptembertől történő folytatása
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • folyamatos és heti rendszeres munkavállalás
  • jó helyesírási készség
  • gyors és precíz munkavégzés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00 - 14.00 között, illetve  15-20.00 között  minimum 4 óra,  - de hetente legalább 24 óra (napi 4-6-8 órában) folyamatosan végezhető a tevékenység.

Amennyiben 6 hónapon át el tudod látni a feladatot és a hírdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz!

Előnyt jelent:

  • gépírási gyakorlat
  • más jellegű operátori tevékenységben szerzett munkatapasztalat
  • hasonló munkakörben (ügyfél levelezés, BO, FO) szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft-os kezdő órabér + a betanulást követően minőségi- és jelenléti bónusz
  • multinacionális munkakörnyezet
  • a nappali tagozatos tanulmányokat követő karrier lehetősége

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet a munka, jelentkezz rá a reigsztrációt követően a honlapunkon keresztül!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése útján!

Kérdésed esetén kérlek hívj fel a 06 70 452 3312-es telefonszámon!Kérdés esetén hívj a 06 70 452 3312-es telefonszámon!