www.cvonline.hu

ADMINISZTRATÍV SPECIALISTA (6242)

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk
Adminisztratív specialista munkakör betöltésére munkatársat

Feladatok:
•Törvények, szabályok HR területre vonatkozó ismerete, betartása, betartatása
•Rendszerek ellenőrzése (OHR, időnyilvántartó), adategyezés biztosítása
•HR portál szakértőjeként a modulok ismerete, használata, fejlesztése
•HR portál karbantartása, frissítése naprakész adatokkal összhangban a többi rendszerrel
•HR folyamatok pontos ismerete, fejlesztése
•Napi kapcsolattartás a HR-t támogató szervezetekkel
•Kimutatások készítése (létszám, szabadság, túlóra, hiányzás)
•Adminisztratív feladatok ellátása (elszámolások, óraadatok rögzítése, prezentációk készítése,)
•Gyári, egyéb HR projektekben való részvétel
•Napi problémák kezelés
•Global Star, Healthahead és ISO auditon megfelelés, audit felkészülés, adatok folyamatos karbantartása, áttekintése
•Közösségi, Healthahead programok szervezésében aktív részvétel
•Gyári GlobalStar program HR-rel kapcsolatos adminisztratív feladatainak ellátása

Pályázati feltételek:
•Elvárt iskolai végzettség: középfokú
•Nyelvtudás: angol alapfokú
•Szakmai tapasztalat: min. 1 év
•Számítógépes ismeret: Word, Excel, Power Point felhasználói szintű ismerete

Fényképes önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk

Jelentkezésnél kérjük a tárgyban feltüntetni  “adminisztratív specialista”

Helyek Zala
Kategória -