www.cvonline.hu

Adminisztratív-oktatásszervező

  • A hirdetés 884 napja lejárt

Adminisztratív-oktatásszervező munkatárs

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő, 4 óra

A munkavégzés helye: Budapest

Főbb munkaköri feladatok:

  • oktatásszervezések adminisztratív teendőinek ellátása
  • ügyviteli rendszerbe adatok rögzítése
  • képzésben résztvevőkkel, oktatókkal történő kapcsolattartás
  • ügyvezető és szakmai vezető munkájának segítése
  • telefonok, mailek kezelése, továbbítása
  • irodai karbantartási feladatok, ügyfélszolgálat

 Az alkalmazás feltételei:

  • Legalább érettségivel rendelkezni szükséges
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat adminisztratív munkakörben
  • Felhasználói informatikai tudás, gyakorlat (outlook, excel, word)
  • B2-C1 szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Releváns felsőfokú képzés/végzettség
  • Oktatásszervezői tapasztalat  (nyelviskolánál, felnőttképzésben szerzett tapasztalat)

Egyéb elvárások:

  • pontosság, precizitás, eredményesség
  • kiváló szervezőkészség
  • jó kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, rugalmasság

Munkavégzés helye: Budapest, IX.

Kérjük, hogy küldje el motivációs levelét, bérigényét és fényképes szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezését.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol