www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 997063
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Adatrögzítés

Elvárások:

  • gyors gépelés
  • precizitás
  • 18. életév betöltése
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő: hétköznap 8.00-18.00 óra közötti időszakban heti átlag 10 órában, napi 1-2 órában.

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali munkakezdés
  • Rugalmas időbeosztás
  • Folyamatos munkavégzési lehetőség

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után fényképes önéletrajz feltötlésével, illetve heti ráérés megadásával tehetsz meg. Kérünk benneteket, hogy különös figyelmet fordítsatok a pontos ráérés megadására.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!