www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.12.18.
Hirdetés azonosító: 992328

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Adminisztratív munkatárs munkakörbe új kollégákat.

Feladatok:

- Ügyfelek részére ajánlatok összeállítása, előkészítése
- Az ajánlattételekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Flottákhoz kapcsolódó riportok, összefoglalók készítése
- Árajánlatok, kalkulációk készítése
- Összetett ügyfél tenderek összeállítása
- A szolgáltatással kapcsolatos mindenféle ügyfélpanasz, kérdés kezelése és megoldása

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség előny
-Minimum 1 év adminisztratív, támogatói munkakörben (ügyfélszolgálat, megrendelés menedzsment, logisztika) szerzett tapasztalat
- A magas fokú Microsoft Excell használat és ismeret elengedhetetlen követelmény!!
- Középfokú Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- stabil munkahely
- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális háttér
- hosszútávú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján