www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

  • A hirdetés 801 napja lejárt

Klinikai Kutatások Adminisztratív

feladatainak ellátásához Munkatársat

keresünk.

Főbb feladatok:

  • A klinikai vizsgálatok adminisztrációjával kapcsolatos feladatok ellátása
  • A klinikai vizsgálatok során keletkező; dokumentáció kezelése
  • A klinikai kutatásokat segítő számítógépes programok használata, adatbázisok kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű; számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet explorer)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban), Más nyelv ismerete előnyt jelent
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önálló munkára való képesség
  • Klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Részmunkaidőben is betölthető

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél elküldésével lehet az e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol