www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

Régió:

Békés
Békés

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 890720
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy békéscsabai telephellyel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat Adminisztratív munkatárs pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Dokumentum kezelési feladatok végzése
  • Egyéb, ad-hoc jellegű adminisztratív teendő

Elvárások:

  • Nappali, esti, levelezős tagozat vagy passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Monotonitástűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Pénzügy szakos végzettség, tanulmány

Amit kínálunk:

  • bruttó órabér: 701 Ft/óra/fő

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

  • Szakmai tapasztalatszerzés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése