www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Az Inter Opis Kft. dinamikusan fejlődő, kárrendezési szolgáltatás nyújtásával foglalkozó vállalkozás pályázatot hirdet a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatrögzítés, adatbázis és dokumentumkezelés
  • Levél küldemények iktatása, kezelése
  • Nyilvántartások kezelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, kollegákkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyfokú precizitás, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • Referenciák hasonló területen

Amit kínálunk:

  • Rendezett irodai munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör, csapatszellem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

A munkavégzés helye: Budapest XVII. kerülete.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő