www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Élelmiszer kis-, és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás keres

adminisztratív munkakörbe

1 fő munkatársat Mátészalkai munkahelyre.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség,
  • készségszintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, számviteli területen szerzett gyakorlat.

A fényképes jelentkezéseket „ügyintéző” jeligével e-mail-ben várjuk 2016. szeptember 30.-ig.

Helyek Mátészalka
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő