www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1006357
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal saját csapatunkba keresünk adminisztratív munkakörbe kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkajogi dokumentumok adminisztrációja (rögzítés, ellenőrzés)
  • Nyilvántartás kezelése
  • Bérszámfejtéshez szükséges tevékenységek ellátása
  • NAV adatszolgáltatás (napi bejelentés)
  • Cafeteria kezelése
  • Munkavállalók tájékoztatása a munkaviszonnyal kapcsolatos kérdésekben
  • Statisztikák, szűrések készítése
  • Napi kapcsolattartás a projektvezetőkkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú közgazdasági végzettség
  • Office felhasználói szintű ismerete
  • Adatrögzítői gépírási gyakorlat
  • Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:

  • B kat. Jogosítvány és autó
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.