www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs pénzügyi osztályra

  • A hirdetés 496 napja lejárt

„A” kategóriás irodaházak üzemeltetésével foglalkozó vállalathoz adminisztratív munkatársat keresünk-pénzügyi osztályra

Referenciaszám: PÜAD

Elvárások:

  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok pénzügyi, gazdasági területen
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelv ismerete

Feladatok:

  • Adminisztrációs és asszisztensi munka ellátása a cég pénzügyi osztályán
  • Számlák iktatása, lefűzése, archiválása
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Fénymásolás, iktatás, posta kezelése

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órás beosztásban
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és a referenciaszám feltüntetésével!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő