www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs - Logisztikai területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.12.01.
Hirdetés azonosító: 1244254

Vezető logisztikai partnercégünk részére a TNT-hez keresünk munkavállalókat adminisztratív pozícióra Ferihegy 1re, vasútállomástól pár perc sétára, kijutni vonattal Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel lehet szálni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a budapesti BKK bérlettel tudod használni. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!!

Feladatok:

  • export/import csomagok nyomonkövetése
  • EKÁER adatbázis feltöltése, frissítése
  • ügyfelek kiértesítése
  • NAV felületén való rögzítés
  • e-mailek kezelése
  • excel táblázatok kezelése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum fél év vállalása
  • Office ismeret
  • heti minimum 3 műszak vállalása különböző időpontokban
  • Munkaidő: Hétfő - Péntek: 6.00-11.00; 11.00-15.00; 15.00-19.00; 19.00-23.00

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3319. Visszahívunk!