www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs - Logisztika területén

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.22.
Hirdetés azonosító: 1001428

Szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni? Érdekel a logisztikai adminisztráció? Szeretnél részmunkaidőben dolgozni?
Akkor Téged keresünk!
Megváltozott munkaképességű jelentkezők is bátran pályázzanak!

Feladatok:

- Vevői megrendelések felvétele, megválaszolása angol nyelven
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Nyomtatványok előkészítése és kezelése
- Csomagolóanyagok rendelése

Elvárások:

Olyan megváltozott munkaképességű álláskeresők jelentkezését várjuk, aki rendelkezik az alábbiakkal:
- Középfokú végzettség
- Aktív, erős középfokú ANGOL nyelvtudás
- Pontosság, megbízhatóság
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Monotonitás tűrés

Megváltozott munkakép

Amit kínálunk:

- Napi 6 órás munkavégzés
- Versenyképes fizetés
- Informális irodai munkakörnyezet
- Barátságos munkahelyi légkör
- Támogató vezetők

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a