www.cvonline.hu
Adminisztratív munkatárs (felsőfokú angol nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.23.
Hirdetés azonosító: 941356
lejárt

Pécs közelében lévő Partnercégünk részére - folyékony angol nyelvtudással rendelkező - munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Magas szintű ügyfélszolgálati munka, a külföldi és hazai partnerek igényeinek kielégítése érdekében
  • A partneri kapcsolatok folyamatos ápolása, fejlesztése
  • Szoros együttműködés az értékesítő, a logisztikai és pénzügyi munkatársakkal
  • Rendelések fogadása, feldolgozása, majd ezek alapján a gyártási megrendelők elkészítése
  • Kiszállításokkal kapcsolatos adminisztrációk elkészítése
  • Importanyagok beszerzése
  • Fuvarszervezés
  • Utazások szervezése, szállás-és repülőjegy foglalás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • stressztűrő képesség
  • rugalmasság, megbízhatóság, kreativitás
  • precizitás
  • tökéletes angol nyelvtudás szóban, írásban, telefonon
  • német, francia, vagy olasz nyelvismeret előny
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • igényes, alapos, önálló munkavégzés
  • ügyfélorientált szemlélet, udvariasság, segítőkészség
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • magas szintű együttműködő készség
  • jó szervező és problémamegoldó készség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.