www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs - bankfiókban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1191383
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Hitelbírálat elvégzése az előre meghatározott szabályok alapján
  • Egyedi ügyletek, kérdéses helyzetek esetében egyeztetés a Lakossági Kockázatkezeléssel
  • Előírt ciklusidők betartása a napi munkavégzés során
  • Hitelezési szabályzat betartása és naprakész ismerete

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány megléte
  • Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Monotonitás tűrés
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • 2017. október 6.-október 28. Hétköznaponként 08:00-16:20 között oktatáson való részvétel
  • 2017. október 6-13 között teljes munkaidőben történő munkavégzés, későbbiekben beosztás alapján

Munkaidő: Hétköznapokon 10:00-21:00 óra között hétvégén 10:00-20:00 között, heti minimum 20 óra vállalása

Csak úgy jelentkezz, ha hosszú távon tudod vállalni a munkát és heti minimum 3 napot tudnál dolgozni.

Előnyt jelent:

  • 3 hónapnál nem régebbi, 3 pontos Erkölcsi bizonyítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Referenciaként szolgáló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bruttó 926 Ft/óra díjazás
  • Szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők
  • Innovatív, fiatalos környezet

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ feltötlésével tehetsz meg.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.