www.cvonline.hu

ADMINISZTRATÍV MUNKAERŐ

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Az SGS Hungária Kft. adminisztratív munkaerőt keres különböző feladatokra és üzletágakba teljes vagy részmunkaidőben.

Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

 Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

  DIÁKOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Adminisztrátor – teljes vagy részmunkaidő

Feladat: megbízások adminisztrálása.

Koordinátor – teljes vagy részmunkaidő

Feladatok: megbízásokkal kapcsolatos ügyintézés magyar és angol nyelven, megbízások adminisztrálása.

Recepciós – részmunkaidő (H-P 14.00 – 18.00)

Feladatok: ügyfelek fogadása, telefonok kezelése.

Szakmai elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban (Koordinátor és Recepciós munkakörben).
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Gyorsaság és pontosság.
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség.
  • Megbízhatóság.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Munkavégzés helye: 1124 Budapest, Sirály utca 4.

 Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakörök valamelyikét, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

 A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola