www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 993961
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres adminisztratív munkára diák munkavállalókat!

Feladatok:

  • Szerződések adminisztrálása, aláíratási folyamat indítása, nyomon követése,
  • Megkötött szerződések adatbázisba (Remedy User) felvitele, adatbázis módosítása,
  • Elektronikus (szkennelés, mentés) és papír alapú (lefűzés) archiválás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol ismeret: minimum alapszintű szóban és írásban
  • Nagymértékű precizitás
  • Monotóniatűrés
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 750 Ft/óra
  • Akár azonnali kezdés
  • Munka végzés helye: Budapest, Budafoki út

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!