www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 961005
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XI. kerületi partnerünk keres diák munkavállalót, adminisztratív munkakörbe!

Feladatok:

  • Egyszerű elemzések készítése
  • Adatrögzítés SAP-ban/OneBI-ban
  • Kapcsolattartás a kollégákkal meghatározott témakörökben

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office ismerete, elsősorban az Excel lesz szükséges
  • SAP ismeret előny, de nem feltétlen szülséges, megtanulható
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges – kapcsolatot kell tartani a külföldi kollégákkal is, elsősorban emailben
  • Fél év vállalása, heti 25-30 órás munkavégzés

Amit kínálunk

  • 3 hónapos munkalehetőség
  • Diákbér: bruttó 660 Ft/óra

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítésekövetően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!