www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 957235
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő, piacvezető Partnercégünk számára keresünk adminisztratív feladatokra diákokat.

Feladatok:

  • Készletadminisztráció
  • Az eszközök kiadásának, visszavételezésének dokumentálása
  • Számítógépes nyilvántartás vezetése, adatrögzítés

Elvárások:

  • Érettségi és betöltött 18. életév
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: Csütörtökön és Pénteken  8 órában, egész évben

Amit kínálunk:

  • Bruttó 650 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára!

Játék:

Diákként dolgozni jó!- Egyetértesz?

Ha kreatív vagy, szeretsz rajzolni, fotózni vagy esetleg ügyesen használod a Photoshop programokat, ismét eljött a Te időd!

Játssz velünk és tiéd lehet a 25.000 Ft vagy az 50.000 Ft értékű tanulmányi támogatás!

A Mind-Diák Szövetkezet kreatív pályázatot hirdet 16 éven felüli nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok számára!

Ha úgy érzed, hogy képes vagy megállni a helyed a suliban és a munkában is, mutasd meg nekünk! Saját készítésű fotókat, rajzokat, egyéb technikával készült alkotásokat várunk, melyek segítségével bemutatod:

Te hogyan éled meg diákként a munkavállalást?

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala