www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 947068
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Link megjelenítése

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres diákokat adminisztratív munkakörbe.

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Bejövő számlák kezelése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony legalább még fél évig
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Heti min. 20-30 óra vállalása

Munkaidő: legalább heti 20-30 óra

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvtudás (német, francia, spanyol, portugál, holland, olasz, lengyel)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 920 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!