www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 912525
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Budapest és Gödöllő környéki multinacionális vállalathoz keresünk diákokat. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, hosszabb távú munkalehetőség!

Feladatok:

  • Adatok iktatatása
  • beérkező igényeket érkezteti, bontja
  • Riportok ellenőrzése
  • Számlák, panaszlevelek rögzítése
  • Borítékolási feladatok

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 2016.10.31-ig!
  • Heti 20 óra vállalása kötelező
  • Hétfő, kedd, szerdai ráérés előny!
  • MS office, Excel ismerete
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztás mellett 08:00-20.00 óra között
  • Napi 4-6-8 vagy akár 10 órában is végezhető

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • Heti 30-40 órás ráérés
  • Délelőtti ráérés

Amit kínálunk

  • 604-630 Ft-os bruttó órabér
  • Hosszabb távon tervezhető munka
  • Rugalmas beosztás

Várjuk jelentkezésed,  melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Legyél Te barátaid fejvadásza !
2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése