www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 908422
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • menetlevél adatok ellenőrzése
  • adatszűrés
  • excel tábla készítés
  • adategyeztetés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontosság, precizitás
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással, órarendhez igazodva
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő: 7:00-14:00ig vagy 14:00-21:00ig

Hétfő és péntek között heti 3-4 napban rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • bruttó 925 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.