www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 900417
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi vállalat részére keresünk diák munkavállalót!

Feladatok:

  • A kapott instrukciók feldolgozásához szükséges funkciókat ellátja a bank által használt rendszerekben (pl. SMAC, SFE, Citibit, stb.)
  • A közgyűlésekhez kapcsolódó adminisztrációs folyamatokat ellássa, pl. meghatalmazások előkészítése, rendszerezése
  • A Reuters és a Bloomberg rendszerekről osztalékinformációk napi szintű gyűjtése, ezek ellenőrzése a Corporate Action csoport által használt rendszerekben
  • Számlanyitások előkészítése a csoport számára, ehhez kapcsolódó adminisztrációs támogatás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Jó számítógép felhasználói készség
  • Microsoft Office alkalmazásokkal, illetve banki rendszerekkel való munkában jártasság előnyt jelent
  • Pontos, precíz munkavégzés gyors tempó mellett is
  • Apró részletekre kiterjedő figyelem hosszú órákon keresztül
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Nagy munkabírás
  • Napközbeni több határidőhöz való igazodás
  • Heti 40 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi tanulmányok
  • Operációs területen szerzett tapasztalat
  • Értékpapír elszámolás területén (bróker cégeknél, alapkezelőknél, letétkezelőknél), vagy kibocsátóknál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Diákbér: bruttó 800 Ft/óra

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!