www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 884721
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Budapest és Gödöllő környéki multinacionális vállalathoz keresünk diákokat. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, hosszabb távú munkalehetőség!

Feladatok:

  • Adatok iktatatása
  • Számlák, panaszlevelek rögzítése
  • Borítékolási feladatok

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20 óra vállalása kötelező
  • Számítógépes alapismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Legalább 2016-ig tartó jogviszony!

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztás mellett 08:00-20.00 óra között
  • Napi 4-6-8 vagy akár 10 órában is végezhető

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • Heti 30-40 órás ráérés
  • Délelőtti ráérés

Amit kínálunk

  • 604-620 Ft-os bruttó órabér
  • Hosszabb távon tervezhető munka
  • Rugalmas beosztás

Várjuk jelentkezésed,  melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérdés esetén hívj minket a 06 70 452 3304-es vagy a 06 70 452 3192-es telefonszámon!