www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 857079
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal Európa szerte ismert barkács áruház partnercégünkhöz keresünk nappali tagozatos diákot, aki szeretne multinacionális, dinamikus környezetben adminisztratív tapasztalatot szerezni

Feladatok:

  • Tipikusan iroda adminisztratív tevékenység
  • Szkennelés
  • Adat egyeztetés
  • Adat rögzítés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Minimum 6 hónap vállalása
  • 18. életév betöltés
  • Érettségi
  • Microsoft Office ismerete

A munkaidő: hétfőtől péntekig 14-17 óráig!

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hosszútávó munka vállalása

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő regisztráció után önéletrajzod feltöltésével van erre lehetőséged, valamint a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Kezdés:

  • kiválasztást követően azonnal